Kantor, kantory wymiany walut Wałbrzych

Leżący na południowym-zachodzie Polski, w województwie dolnośląskim, Wałbrzych jest głównym miastem aglomeracji wałbrzyskiej. Jako, że miejscowość położona jest w Sudetach Środkowych, w niewielkiej Kotlinie Wałbrzyskiej, w pasmie Gór Wałbrzyskich, jest szczególnie doceniana przez ściągających do niej z całej Polski turystów.

Wałbrzych odwiedzającym go podróżnikom ma do zaoferowania całkiem sporo atrakcji. Jedną z nich jest cieszący się dużą popularnością zamek Książ, który jest jednocześnie najefektowniejszym elementem Szlaku Zamków Piastowskich. Na szczególną uwagę zasługuje także piękny wałbrzyski rynek wraz z fontanną, po którym można spacerować i miło spędzać wolny.

Ze względu na dużą popularność miasta działają w nim liczne (wychodzące naprzeciw oczekiwaniom turystów) punkty, takie jak np. kantory. Wałbrzych jest ośrodkiem przemysłowym, akademickim i naukowym, miastem o funkcjach przemysłowo-handlowo-usługowych z prężnie rozwijającymi się funkcjami ośrodka turystycznego.

Zastanawia Cię, gdzie znajduje się najdłużej czynny kantor w Wałbrzychu? Poznasz jego dokładną lokalizację dzięki stworzonej przez nas bazie, gdzie prócz adresów znalazły się także informacje o godzinach otwarcia oraz numery telefonów. Wszystkie zebrane przez nas informacje są na bieżąco aktualizowane. Dzięki nim nie zmarnujesz czasu na błądzenie po mieście. Zapraszamy do korzystania!

Kantor, ulica, miasto
Dukat. Kantor wymiany walut. Wojnicki P., Słowackiego 7, Wałbrzych
Euro. Kantor wymiany walut. Sulewska L., Broniewskiego 65d, Wałbrzych
Gant Sp. z o.o. Kantor, Gdańska 10, Wałbrzych
Grosz. Kantor wymiany walut, pl. Magistracki 10, Wałbrzych
Jóskowski J. Sulewski A. Kantor Wymiany Walut. sp.j., Rynek 6, Wałbrzych
Konik. Kantor wymiany walut. Bugajski R., Nowy Świat 1, Wałbrzych
Kowalewski Mariusz. Kantor wymiany walut, Lubelska 13, Wałbrzych
„LLS” Sp. z o.o., 1 Maja 64, Wałbrzych
Popowicz Bogusław. Kantor wymiany walut, Gdańska 5, Wałbrzych
Sawulczyk Mariusz. Kantor wymiany walut, Wieniawskiego 19, Wałbrzych

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa dolnośląskiego: Kantory Wrocław, Kantory Wałbrzych, Kantory Legnica, Kantory Jelenia Góra, Kantory Lubin, Kantory Głogów, Kantory Świdnica

 

Polecamy