Kantor, kantory wymiany walut Bolesławiec

Bolesławiec to miasto w województwie dolnośląskim, siedziba powiatu bolesławieckiego, liczy 39 373 mieszkańców, a prawa miejskie uzyskał w 1251. Położony nad rzeką Bóbr przez niektórych nazywany stolicą ceramiki, słynie z przepięknie zdobionych naczyń kamionkowych. W centrum miasta ustawiono nawet dzban autorstwa polskich artystów, który jest szczególną gratką dla miłośników sztuki przybywających z całej Polski.

W mieście prócz kilku mniejszych i większych zakładów ceramicznych prosperują także liczne kantory. Bolesławiec znany jest z „Manufaktury”, gdzie zainteresowani mogą na własne oczy zobaczyć, w jaki sposób przebiega produkcja ceramiki.

Będąc w Bolesławcu warto wygospodarować odrobinę wolnego czasu na zwiedzenie Muzeum Miasta Bolesławca, w którym można zobaczyć wystawę archeologiczną, a także współczesną związaną z twórcami bolesławieckimi.

Planując wycieczkę zarówno po Polsce jak i za granicę warto dobrze się do niej przygotować. Pomoże Ci w tym stworzona przez nas baza kantorów w Bolesławcu, dzięki której w kilka chwil zlokalizujesz najbliższy Twojego miejsca pobytu kantor. W przygotowanej przez nas liście znajdziesz dokładne adresy kantorów, telefony, a także godziny ich otwarcia. Zachęcamy do korzystania!

Kantor, ulica, miasto
Ber Musiał sp.j. Kantor wymiany walut, Zgorzelecka 10, Bolesławiec
Ber Musiał sp.j. Kantor wymiany walut, II Armii Wojska Polskiego 31, Bolesławiec
Czarnecka Agnieszka. Kantor wymiany walut, al. Tysiąclecia 34, Bolesławiec
Czarniecka Agnieszka, Krzyżanowski Artur. Wymiana walut s.c., Zgorzelecka 42, Bolesławiec
Czarniecki Piotr. Kantor wymiany walut, Zgorzelecka 42, Bolesławiec
Naglik Marek. Kantor wymiany walut, Sierpnia 80 17, Bolesławiec
Rotor. Kantor wymiany walut, Asnyka 42652, Bolesławiec

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa dolnośląskiego: Kantory Wrocław, Kantory Wałbrzych, Kantory Legnica, Kantory Jelenia Góra, Kantory Lubin, Kantory Głogów, Kantory Świdnica

 

Polecamy