Kantor, kantory wymiany walut Jawor

Jawor to miasto leżące w województwie dolnośląskim, nieopodal Jeziora Słup. Miejscowość historycznie ulokowana jest na Dolnym Śląsku. Jawor położony jest na trasie nr 3 pomiędzy Legnicą, a Strzegomiem i Bolkowem.

Niewielkie miasteczko zamieszkiwane przez niespełna 24 tysiące osób kryje wiele atrakcyjnych pod względem architektonicznym zabytków. Jednym z nich jest urokliwy Kościół Pokoju, który jest jednym z trzech kościołów pokoju powstałych w Polsce. Pozostałe dwa znajdowały się w Świdnicy i Głogowie, ale ten ostatni niestety nie zachował się do dnia dzisiejszego.

Mieszkańcy Jawora są szczególnie dumni z tutejszego rynku, który jest centralnym placem z Ratuszem i zabytkowymi pełnymi uroku kamienicami. Miasto ma dobrze rozwiniętą infrastrukturę. Funkcjonuje w nim wiele instytucji usługowych, wraz z bankami i kantorami. W Jaworze z powodzeniem można rozwijać i pielęgnować swoje pasje, w jednym z wielu ośrodków kulturowych i sportowych.

Jeśli szukasz najbliższego kantoru w Jaworze to zachęcamy do skorzystania z przygotowanego przez nas zestawienia. Zebrane informacje (adresy, godziny otwarcia i telefony) pomogą zlokalizować najbliżej położony punkt wymiany walut. Zachęcamy do korzystania!

Kantor, ulica, miasto
Gant Sp. z o.o. Kantor, Poniatowskiego 17, Jawor
Gant Sp. z o.o. Kantor, Legnicka 3, Jawor
GRANT. Kantor Wymiany Walut., Słowackiego 1, Jawor
Kantor wymiany walut, Chrobrego 4, Jawor
R & B, Grunwaldzka 11, Jawor

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa dolnośląskiego: Kantory Wrocław, Kantory Wałbrzych, Kantory Legnica, Kantory Jelenia Góra, Kantory Lubin, Kantory Głogów, Kantory Świdnica

 

Polecamy