Kantor, kantory wymiany walut Kudowa Zdrój

Na pograniczu Podgórza Orlickiego oraz Gór Stołowych, nad potokiem Bystra położona jest Kudowa-Zdrój. Miejscowość głównie znana jest z rozwijającej się turystyki, ponieważ zawsze zaglądają tutaj turyści odwiedzający chociażby Góry Sowie. Najczęściej odwiedzaną atrakcją turystyczną Kudowy jest Kaplica Czaszek w Czermnej, która wyłożona jest czaszkami i piszczelami zmarłych w wyniku wojny trzydziestoletniej. Popularny jest również park zdrojowy z pijalnią wód arsenowych. Dzieci, jak również dorośli przyjezdni, będą mogli odwiedzić tutejsze Muzeum Zabawek, a dla wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Ekocentrum Parku narodowego Gór Sowich.

Kudowa Zdrój jest również doskonałym miejscem wypadowym do okolicznych miejscowości, w których na przyjezdnych czeka wiele atrakcji turystycznych. Ze względu na bliskość granicy, kantory w Kudowie-Zdrój są na porządku dziennym. Są one ulokowane w różnych częściach miasta, aby każdy turysta miał możliwość łatwego odnalezienia poszczególnych punktów walutowych. Z naszą bazą odnalezienie kantorów Kudowa-Zdrój będzie jeszcze łatwiejsze, ponieważ umieściliśmy w niej dokładny adres, numer kontaktowy, a także godziny otwarcia.

Kantor, ulica, miasto
Alex Sp. z o.o., Główna 59, Kudowa Zdrój
Alex Sp. z o.o., Zdrojowa 7a, Kudowa Zdrój
Andrzejewski Daniel. Kantor wymiany walut, Zdrojowa 48a, Kudowa Zdrój
Czereda Edward. Kantor wymiany walut, Zdrojowa 38, Kudowa Zdrój
Infini. Zębik K., Słone 1, Kudowa Zdrój
Kantor wymiany walut, Słone , Kudowa Zdrój
Kantor Wymiany Walut Jadwiga Polańska, Leśna 9, Kudowa Zdrój
Kopiejka. Kantor, Słone , Kudowa Zdrój
Kowalik Patrycja. Kantor wymiany walut, Słone , Kudowa Zdrój

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa dolnośląskiego: Kantory Wrocław, Kantory Wałbrzych, Kantory Legnica, Kantory Jelenia Góra, Kantory Lubin, Kantory Głogów, Kantory Świdnica

 

Polecamy