Kantor, kantory wymiany walut Kudowa Zdrój

Na pograniczu Podgórza Orlickiego oraz Gór Stołowych, nad potokiem Bystra położona jest Kudowa-Zdrój. Miejscowość głównie znana jest z rozwijającej się turystyki, ponieważ zawsze zaglądają tutaj turyści odwiedzający chociażby Góry Sowie. Najczęściej odwiedzaną atrakcją turystyczną Kudowy jest Kaplica Czaszek w Czermnej, która wyłożona jest czaszkami i piszczelami zmarłych w wyniku wojny trzydziestoletniej. Popularny jest również park zdrojowy z pijalnią wód arsenowych. Dzieci, jak również dorośli przyjezdni, będą mogli odwiedzić tutejsze Muzeum Zabawek, a dla wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Ekocentrum Parku narodowego Gór Sowich.

Kudowa Zdrój jest również doskonałym miejscem wypadowym do okolicznych miejscowości, w których na przyjezdnych czeka wiele atrakcji turystycznych. Ze względu na bliskość granicy, kantory w Kudowie-Zdrój są na porządku dziennym. Są one ulokowane w różnych częściach miasta, aby każdy turysta miał możliwość łatwego odnalezienia poszczególnych punktów walutowych. Z naszą bazą odnalezienie kantorów Kudowa-Zdrój będzie jeszcze łatwiejsze, ponieważ umieściliśmy w niej dokładny adres, numer kontaktowy, a także godziny otwarcia.

Nazwa Kantoru Ulica Miasto
Alex Sp. z o.o. Główna 59 Kudowa Zdrój
Alex Sp. z o.o. Zdrojowa 7a Kudowa Zdrój
Andrzejewski Daniel. Kantor wymiany walut Zdrojowa 48a Kudowa Zdrój
Czereda Edward. Kantor wymiany walut Zdrojowa 38 Kudowa Zdrój
Infini. Zębik K. Słone 1 Kudowa Zdrój
Kantor wymiany walut Słone Kudowa Zdrój
Kantor Wymiany Walut Jadwiga Polańska Leśna 9 Kudowa Zdrój
Kopiejka. Kantor Słone Kudowa Zdrój
Kowalik Patrycja. Kantor wymiany walut Słone Kudowa Zdrój

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa dolnośląskiego: Kantory Wrocław, Kantory Wałbrzych, Kantory Legnica, Kantory Jelenia Góra, Kantory Lubin, Kantory Głogów, Kantory Świdnica

 

Polecamy