Kantor, kantory wymiany walut Oborniki Śląskie

Zielona sosna z brązowym pniem na żółtej tarczy hiszpańskiej to herb Obornik Śląskich. Sosna symbolizuje dawną miejscowość uzdrowiskową, która nazywana była „płucami Wrocławia”. W okolicy rośnie wiele drzew, wśród których znajdują się również iglaki, takie jak sosny czy jodły. Opodal mieści się rezerwat przyrody Jodłowice. Oborniki Śląskie mają specyficzny charakter miasta uzdrowiskowego. Malują się na mapie niczym ogród pełny pensjonatów, sanatoriów i willi. Średniowieczny rodowód miasta sprawia, że miasto ma swój niepowtarzalny klimat, który sprzyja wypoczynkowi.

Warto zobaczyć malowniczo położone Sanatorium „Leśne” znajdujące się w głębi lasu, okraszone różnorodną roślinnością. Zachowały się tutaj kamienice, pensjonaty i wille o ciekawej architekturze, i to one wpływają na charakter miasta. Znajduje się tutaj również Park Krajobrazowo-Przyrodniczy Grzybek, który mieści się praktycznie w centrum miasta.

Przyjeżdżając do Obornik Śląskich warto poczuć atmosferę miasta i zobaczyć wszystko to, co miasto ma do zaoferowania. Nie zabrakło tu placówek bankowych, ani kantorów Oborniki Śląskie, które tylko czekają na swoich klientów. Pełna baza kantorów w Obornikach Śląskich została umieszczona na naszej stronie, a tam również godziny otwarcia oraz numer kontaktowy do punktów walutowych.

Kantor, ulica, miasto
Bulińska Bogumiła. Kantor wymiany walut, Skłodowskiej-Curie 1, Oborniki Śląskie

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa dolnośląskiego: Kantory Wrocław, Kantory Wałbrzych, Kantory Legnica, Kantory Jelenia Góra, Kantory Lubin, Kantory Głogów, Kantory Świdnica

 

Polecamy