Kantor, kantory wymiany walut Polkowice

Polkowice to historyczne miasto Dolnego Śląska, leżące na północny zachód od Wrocławia i na północ od Legnicy. Miejscowość stanowi jeden z głównych ośrodków przemysłowych Legnicko-Głogowskiego Okręgu Miedziowego, dlatego mówi się, że jest to tzw. miasto miedziowe. W Polkowicach znajduje się również fabryka silników pojazdów samochodowych koncernu  Volkswagen.

Za jeden z najatrakcyjniejszych zabytków architektonicznych tego regionu uznawany jest położony na tutejszym rynku Ratusz Miejski, którego początki sięgają XV wieku. Mieszkańcy Polkowic są szczególnie dumni z Kościoła Św. Barbary, który dzisiaj jest kościołem pomocniczym dla parafii Św. Michała Archanioła.

W mieście prócz wielu ośrodków służących rozrywce, takich jak baseny, kina czy siłownie, znajdziesz także instytucje działalności publicznej i kantory. W Polkowicach znajdują się także liczne parki rekreacyjne, w których można przysiąść i zaczerpnąć świeżego powietrza.

Poniżej znajdziesz najbliżej Ciebie położony kantor w Polkowicach. W zestawieniu, oprócz dokładnych adresów punktów wymiany walut, podajemy godziny otwarcia i numery telefonów. Zachęcamy do korzystania!

Kantor, ulica, miasto
Grosz. Kantor wymiany walut, Rynek 23b, Polkowice
Hit. Bogus J., Młyńska 2 a, Polkowice
Kantor wymiany walut, Kominka 4, Polkowice

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa dolnośląskiego: Kantory Wrocław, Kantory Wałbrzych, Kantory Legnica, Kantory Jelenia Góra, Kantory Lubin, Kantory Głogów, Kantory Świdnica

 

Polecamy