Kantor, kantory wymiany walut Strzelin

Miasto Strzelin położone jest nad rzeką Oławą, niedaleko na południe od Wrocławia. Miejscowość głównie kojarzona jest ze strzelińskim kamieniołomem granitu, który widoczny jest, kiedy dojeżdża się do miasta. Mimo, że jest to miasto, w którym kwitnie gospodarka, to nie brakuje tutaj atrakcji dla turystów.

Przez Strzelin przebiegają szlaki turystyczne, w śród których warto wspomnieć o Szlaku Historycznym Strzelina, który prowadzi wzdłuż najważniejszych zabytków Strzelina. A zabytków w mieście nie brakuje. Już sam układ przestrzenny miasta został wpisany na listę zabytków według rejestru Narodowego Instytutu Dziedzictwa. Na planie miasta piętrzą się wieże między innymi kościoła pw. Podwyższenia Krzyża Świętego, Rotunda św. Gotarda czy odbudowana wieża ratusza. Znajduje się tutaj budynek zabytkowej poczty oraz ruiny browaru miejskiego. Jeżeli chcecie zobaczyć te i inne zabytki koniecznie musicie przyjechać do Strzelina. Jeżeli jednak nie posługujecie się polskimi złotówkami, to koniecznie wymieńcie pieniądze w kantorze w Strzelinie. Kusi tutaj nie tylko dogodny kurs, ale i bliskość placówek niemalże na wyciągnięcie ręki. Aby jednak ułatwić poszukiwania kantorów Strzelin, w naszej bazie znajdziecie konkretne namiary na każdą placówkę tego typu.

Kantor, ulica, miasto
Kantor sp.j., Kościuszki 10, Strzelin

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa dolnośląskiego: Kantory Wrocław, Kantory Wałbrzych, Kantory Legnica, Kantory Jelenia Góra, Kantory Lubin, Kantory Głogów, Kantory Świdnica

 

Polecamy