Kantor, kantory wymiany walut Lipno

Lipno to miejscowość usytuowana na Pojezierzu Dobrzyńskim, nad rzeką Mień. Wśród tutejszych zabytków miasta Lipno znajdują się park miejski, Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny utrzymany w stylu gotyckim, klasycystyczny ratusza, a także stara i nowa synagoga. Bardzo ciekawy wydaje się park miejski, w którym znajdziemy amfiteatr z muszą koncertową, okrągły kwietnik znajdujący się w punkcie centralnym i  staw. Rośnie tutaj także Dąb Wolności posadzony w 1918 r. będącym symbolem wyzwolenia spod jarzma zaborcy.

W Lipnie rozwija się także sport i rekreacja. Działa tu Motocross, klub piłkarski Mień, klub Kyokushin Karate oraz Międzyszkolny Klub Sportowy siatkówki dziewcząt. Lipno może się również poszczycić wieloma znanymi mieszkańcami, wśród których możemy wymienić Polę Negri, Łukasza Przybytka czy Wincentego Rapackiego.

Na terenie miasta Lipna nie mogło zabraknąć kantorów Lipno, które umożliwiają mieszkańcom zakup i sprzedaż waluty przed i po zagranicznych wojażach. Z pewnością lokalizacja kantorów w Lipnie przyda się tym, którzy jeszcze do tej pory nie korzystali z tego typu usług. Dokładną lokalizację znajdziecie w naszym zestawieniu placówek walutowych.

Kantor, ulica, miasto
Zoja sp.j. Pawłowscy J., Z., Mickiewicza 10 lok. 1, Lipno

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa kujawsko-pomorskiego: Kantory Bydgoszcz, Kantory Toruń, Kantory Włocławek, Kantory Grudziądz, Kantory Inowrocław, Kantory Brodnica, Kantory Świecie

 

Polecamy