Kantor, kantory wymiany walut Świecie

Zamek krzyżacki, Czarcie Góry, rzeka Wda, stary kościół farny czy wieża ratuszowa to kilka przyrodniczych i zabytkowych atrakcji, na które warto zwrócić uwagę będąc w Świeciu.

Patrząc na krajobraz roztaczający się w mieście i jego okolicach możemy odnieść wrażenie, że zamiast na pomorzu jesteśmy się w górach. Znajdują się tutaj Czarcie Góry, które charakteryzują urwiste parowy i stoki. Wiele jest punktów widokowych, ścieżka dydaktyczna oraz pieszy Szlak Diabelski.

Wspomniany na początku zamek krzyżacki wznosi się wraz ze swoją krzywą wieżą, z której roztacza się malowniczy widok. Zamek jest miejscem, gdzie cyklicznie odbywają się wszelkiego rodzaju festyny, koncerty i imprezy. Do najbardziej znanych należy Maraton Piosenki Osobistej Noce śpiewane oraz Festiwal Mocnych Brzmień.

Niedaleko Świecia, w Grucznie, odbywa się każdego roku Festiwal Smaku, gdzie można skosztować nalewek, miodu oraz tradycyjnych wędlin. Smakowite potrawy znajdziemy w kawiarniach, barach i restauracjach zlokalizowanych na terenie miasta. Zagraniczni turyści nie będą mieli problemu z wymianą pieniędzy w kantorach w Świeciu, ponieważ znajduje się tutaj wiele prosperujących placówek. Zebraliśmy wszystkie informacje o kantorach Świecie w jednym miejscu, dlatego ich odnalezienie nie będzie trudne.

Kantor, ulica, miasto
Kantor, Mickiewicza 27, Świecie
Kantor wymiany walut, Wojska Polskiego 91, Świecie
Korona. Kantor wymiany walut. Krzynówek W., Wojska Polskiego 112, Świecie

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa kujawsko-pomorskiego: Kantory Bydgoszcz, Kantory Toruń, Kantory Włocławek, Kantory Grudziądz, Kantory Inowrocław, Kantory Brodnica, Kantory Świecie

 

Polecamy