Kantor, kantory wymiany walut Sępólno Krajeńskie

Sępolno Krajeńskie położone jest w województwie kujawsko-pomorskim. Ulokowane jest pomiędzy trzema jeziorami: Piaszczynkiem, Niechorz oraz Sępoleńskim. Miasto może poszczycić się niewielką, aczkolwiek spełniającą oczekiwania wszystkich przyjezdnych, bazą noclegową. Znajdują się tu dwa hotele oraz szkolne schronisko młodzieżowe.

Na uwagę w mieście zasługuje trójkątny stary rynek, który należy do jednego z nielicznych w kraju. Zabytkowy jest sam układ urbanistyczny, a także Most Drogowy nad Sępolenką. Poza kościołem parafialnym pw. św. Bartłomieja Apostoła w mieście znajduje się wiele zabytkowych budynków, które obecnie pełnią rolę siedzib przedszkola, szkół, biblioteki oraz Urzędu Miejskiego i Starostwa Powiatowego.

Miasto jest również miejscem, z którego pochodzi kilku olimpijczyków – sztangista Bartłomiej Bonk oraz żeglarz Kacper Ziemiński. To jeszcze bardziej zachęca do odwiedzania miasta o każdej porze roku. Również cudzoziemcy znajdą tutaj coś dla siebie. Tym bardziej, że nie muszą się martwić o kantory w Sępolnie Krajeńskim, ponieważ jest ich tutaj pod dostatkiem. Jeżeli szukacie najbliższego kantoru Sępolno Krajeńskie, zapraszamy do naszej bazy.

Kantor, ulica, miasto
Elżbieta Fajtanowska Kantor Wymiany Walut, pl. Wolności 10, Sępólno Krajeńskie

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa kujawsko-pomorskiego: Kantory Bydgoszcz, Kantory Toruń, Kantory Włocławek, Kantory Grudziądz, Kantory Inowrocław, Kantory Brodnica, Kantory Świecie

 

Polecamy