Kantor, kantory wymiany walut Międzyrzecz

Na Pojezierzu Lubuskim, w kotlinie, pomiędzy Paklicą i Obrą znajduje się miasto Międzyrzecz. Takie usytuowanie miejscowości przyczyniło się do powstania nazwy miasta.

Historia osady pamięta czasy Mieszka I, natomiast za panowania Bolesława Chrobrego działał tu gród, który wchodził w skład linii obronnej zachodnich rubieży kraju. Z kolei za Kazimierza Wielkiego został wzniesiony zamek, który jest najbardziej atrakcyjny pod względem turystycznym dla przyjezdnych. Nie można nie wspomnieć o rezerwacie faunistycznym „Nietoperek II”. Rezerwat obejmuje podziemia, w których znajduje się jedno z największych zimowisk tych ssaków w Europie. Pojawiają się tutaj takie okazy jak nocek rudy, mopek, nocek duży, gacek wielkouch czy nocek Natterera. Na walory przyrodnicze nie narzekają okoliczne wsie, gdzie poza bujną roślinnością można obserwować różnorodne ptactwo.

W centrum miasta nie mogło oczywiście zabraknąć doskonale przygotowanej bazy turystycznej zarówno dla turystów przyjezdnych, jak i tych, którzy stąd wyjeżdżają do innych krajów. W związku z tym nie brakuje kantorów w Międzyrzeczu, które sprawdzają się nie tylko przy zagranicznych wyjazdach, ale również, gdy chcemy dorobić na różnicach kursowych.

Kantor, ulica, miasto
Bobińska Maria. Kantor wymiany walut, 30 Stycznia 19, Międzyrzecz
Bobiński Norbert. Kantor wymiany walut, Garncarska 10, Międzyrzecz

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa lubuskiego: Kantory Zielona Góra, Kantory Gorzów Wielkopolski, Kantory Nowa Sól, Kantory Żary, Kantory Żagań, Kantory Świebodzin, Kantory Międzyrzecz

 

Polecamy