Kantor, kantory wymiany walut Żagań

Od dawnych czasów mieszkańcy Żagania spędzali czas na wzniesieniach nad Bobrem. Odbywały się tutaj pikniki i lokalne uroczystości. Miasto owiewa wiele tajemnic i legend, m.in. o diabelskim rzeźbiarzu, który podobno miał wyrzeźbić maszkary na elewacji pałacu, legenda o diabelskim kamieniu i wiele innych.

Z zabytków godnych zainteresowania warto wymienić Pałac Książęcy wraz z jego otoczeniem, Kaplicę Grobu Chrystusa, która jest kopią kaplicy znajdującej się w Jerozolimie, kościół św. Krzyża o ciekawej architekturze, a także Wieżę Bismarcka i Wieżę kościoła ewangelickiego. Na terenie miasta znajduje się Muzeum Obozów Jenieckich, w którym można zobaczyć makietę Stalag Luft III, upamiętniającą „wielką ucieczkę”.

Aby zaparkować swój samochód w Żaganiu zdecydowanie będziemy potrzebować bilonu w celu uregulowania płatności. Mogą mieć z tym problem turyści zagraniczni, którzy z wymienionych pieniędzy posiadają tylko banknoty. Można temu zaradzić odwiedzając kantor w Żaganiu i zakupić polski bilon. Zanim jednak to uczynimy powinniśmy sprawdzić lokalizację kantorów Żagań, aby zaoszczędzić czas. Gotową listę kantorów znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Kantor, ulica, miasto
Brzeziński Robert. Kantor wymiany walut, Warszawska 21, Żagań
Cent. Kantor, Rynek 39, Żagań
Cent. Kantor wymiany walut, Księżnej Żaganny 9, Żagań
Edward Skwarek, Reymonta 3, Żagań
Fedor-Kant. Kantor wymiany walut. Fedorowicz A., Reymonta 3, Żagań

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa lubuskiego: Kantory Zielona Góra, Kantory Gorzów Wielkopolski, Kantory Nowa Sól, Kantory Żary, Kantory Żagań, Kantory Świebodzin, Kantory Międzyrzecz

 

Polecamy