Kantor, kantory wymiany walut Nowa Sól

Położone w zachodniej Polsce nad Odrą miasto o nazwie Nowa Sól jest trzecim pod względem liczby mieszkańców miastem w województwie lubuskim. Jak nietrudno się domyślić, tradycja miasta a wcześniej osady była ściśle związana z przemysłem oczyszczania soli. „Okres solny” skończył się niedługo po wojnie trzydziestoletniej, gdy warzelnia została zamknięta.

W Nowej Soli w doskonałym stanie zachował się zabytkowy układ urbanistyczny, a także wiele znanych szczególnie mieszkańcom zabytków. Do najpopularniejszych zaliczyć możemy kościoły, kamienice czy browar, prócz tego w mieście znaleźć możemy liczne kantory. Nowa Sól na pamiątkę przeszłości zachowała magazyny wraz z Placem Solnym, a rzut oka na nie przypomina o tym co było kiedyś.

Ciekawi Cię, który kantor w Nowej Soli ma najdłuższe godziny otwarcia i najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację? Skorzystaj z naszej bazy. Wszystkie zawarte w niej informacje są na bieżąco aktualizowane, a oprócz godzin otwarcia znajdziesz w niej także numer telefonu i dokładny adres każdego kantoru. Dzięki zestawieniu w łatwy i szybki sposób znajdziesz najbliższy Twojego miejsca punkt i bez większych trudności wymienisz pieniądze. Zachęcamy do korzystania z przygotowanej listy kantorów Nowej Soli!

Kantor, ulica, miasto
Adar, Zjednoczenia 6, Nowa Sól
Dinero sp.j. Kantor wymiany walut, Wojska Polskiego 10, Nowa Sól
Xpol Sp. z o.o. Kantor wymiany walut, Piłsudskiego 1 lok. 1, Nowa Sól

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa lubuskiego: Kantory Zielona Góra, Kantory Gorzów Wielkopolski, Kantory Nowa Sól, Kantory Żary, Kantory Żagań, Kantory Świebodzin, Kantory Międzyrzecz

 

Polecamy