Kantor, kantory wymiany walut Słubice

Słubice to miasto leżące w województwie lubuskim tuż przy granicy z Niemcami. Przez miejscowość przepływa druga, co do wielkości rzeka w Polsce – Odra. Wraz z Frankfurtem nad Odrą tworzy aglomerację transgraniczną. Usytuowany jest tutaj ośrodek akademicki – siedziba Collegium Polonicum, wspólnej jednostki dydaktyczno-naukowej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Europejskiego Uniwersytetu Viadrina we Frankfurcie nad Odrą. Fani piłki nożnej znajdą w mieście historyczny stadion SOSiR. Sama nazwa miejscowości według historyków może pochodzić od kliku wyrazów. Jedne źródła twierdzą, że pochodzi ona od plemienia Słupian, a inne mówią o pochodzeniu od nazw słup, słub. Słubice mają kilka zabytków wpisanych do rejestru zabytków. Większość z nich to obiekty sakralne, jednak są tutaj także kamienice. Przez miasto przebiega jeden ze szlaków drogi św. Jakuba, czyli Camino Polaco. Dzięki obecności rzeki w mieście oprócz tradycyjnych środków transportu takich jak drogowy, kolejowy znajduje się także transport wodny. Słubice to port rzeczny Nadzór Wodny Słubice.

Dzięki bliskości granicy z Niemcami w Słubicach powstało wiele kantorów Słubice. Są one przystankiem dla przejezdnych przed wjazdem do naszych sąsiadów. Wymiana waluty odbywa się szybko i sprawnie. Spis teleadresowy kantorów w Słubicach znajdziecie w naszym zestawieniu.

Nazwa Kantoru Ulica Miasto
Europa. Kantor wymiany walut Jedności Robotniczej 1 Słubice
Europa. Kantor wymiany walut. Wojska Polskiego 164 Słubice
Kantor wymiany walut Wojska Polskiego 164 Słubice
Kantor Wymiany Walut Euro-plus. M. Żylewicz Daszyńskiego 1 Słubice
Kantor wymiany walut sp.j. Jedności Robotniczej 1 Słubice
Lilmac. Jachimowicz A. Konstytucji 3 Maja 3 lok. a 8 Słubice
Orzeł Czy Reszka S.C. J. Grabka, P. Orłowski Jedności Robotniczej 16 lok. 2 Słubice
Pawlukowska. Kantor Jedności Robotniczej 8 Słubice
Polsped-Gerlach Sp. z o.o. Kantor wymiany walut Jedności Robotniczej 7 lok. 2 Słubice
Pomarańczarnia s.c. Jarno A.P. Daszyńskiego 1 Słubice

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa lubuskiego: Kantory Zielona Góra, Kantory Gorzów Wielkopolski, Kantory Nowa Sól, Kantory Żary, Kantory Żagań, Kantory Świebodzin, Kantory Międzyrzecz

 

Polecamy