Kantor, kantory wymiany walut Słubice

Słubice to miasto leżące w województwie lubuskim tuż przy granicy z Niemcami. Przez miejscowość przepływa druga, co do wielkości rzeka w Polsce – Odra. Wraz z Frankfurtem nad Odrą tworzy aglomerację transgraniczną. Usytuowany jest tutaj ośrodek akademicki – siedziba Collegium Polonicum, wspólnej jednostki dydaktyczno-naukowej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Europejskiego Uniwersytetu Viadrina we Frankfurcie nad Odrą. Fani piłki nożnej znajdą w mieście historyczny stadion SOSiR. Sama nazwa miejscowości według historyków może pochodzić od kliku wyrazów. Jedne źródła twierdzą, że pochodzi ona od plemienia Słupian, a inne mówią o pochodzeniu od nazw słup, słub. Słubice mają kilka zabytków wpisanych do rejestru zabytków. Większość z nich to obiekty sakralne, jednak są tutaj także kamienice. Przez miasto przebiega jeden ze szlaków drogi św. Jakuba, czyli Camino Polaco. Dzięki obecności rzeki w mieście oprócz tradycyjnych środków transportu takich jak drogowy, kolejowy znajduje się także transport wodny. Słubice to port rzeczny Nadzór Wodny Słubice.

Dzięki bliskości granicy z Niemcami w Słubicach powstało wiele kantorów Słubice. Są one przystankiem dla przejezdnych przed wjazdem do naszych sąsiadów. Wymiana waluty odbywa się szybko i sprawnie. Spis teleadresowy kantorów w Słubicach znajdziecie w naszym zestawieniu.

Kantor, ulica, miasto
Europa. Kantor wymiany walut, Jedności Robotniczej 1, Słubice
Europa. Kantor wymiany walut., Wojska Polskiego 164, Słubice
Kantor wymiany walut, Wojska Polskiego 164, Słubice
Kantor Wymiany Walut Euro-plus. M. Żylewicz, Daszyńskiego 1, Słubice
Kantor wymiany walut sp.j., Jedności Robotniczej 1, Słubice
Lilmac. Jachimowicz A., Konstytucji 3 Maja 3 lok. a 8, Słubice
Orzeł Czy Reszka S.C. J. Grabka, P. Orłowski, Jedności Robotniczej 16 lok. 2, Słubice
Pawlukowska. Kantor, Jedności Robotniczej 8, Słubice
Polsped-Gerlach Sp. z o.o. Kantor wymiany walut, Jedności Robotniczej 7 lok. 2, Słubice
Pomarańczarnia s.c. Jarno A.P., Daszyńskiego 1, Słubice

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa lubuskiego: Kantory Zielona Góra, Kantory Gorzów Wielkopolski, Kantory Nowa Sól, Kantory Żary, Kantory Żagań, Kantory Świebodzin, Kantory Międzyrzecz

 

Polecamy