Kantor, kantory wymiany walut Grajewo

Miasto Grajewo promuje hasło „zawsze po drodze”. Warto jednak wspomnieć, że miejscowość ta znajduje się na najbardziej zielonej części kraju, na terenie Zielonych Płuc Polski. Krajobraz naturalny Grajewa tworzą nie tylko rozległe lasy, ale również malownicze okolice rzeki Ełk. Poprowadzone zostały tutaj ścieżki rowerowe, a wśród nich ścieżka do Toczyłowa, która pełni rolę trasy wycieczkowej nad Toczyłowskie jezioro. Miasto pełni także funkcję bazy wypadowej, ponieważ blisko stąd do Biebrzańskiego Parku Narodowego, a to za sprawą dogodnych połączeń autobusowych i kolejowych. Kładzie się tutaj nacisk na rozwój kultury. Na terenie miasta działa kilka zespołów tańca, m.in. Zespół Pieśni i Tańca Grajewianie. Rozwija się Orkiestra Dęta OSP i grupy teatralne. Imprezy kulturalne pełnią w mieście dużą rolę. Co roku odbywają się Dni Grajewa, Bieg Wilka, Dzień Strażaka czy Konkurs Recytatorski o Nagrodę Burmistrza Miasta.

Rozwój sportowy i turystyczny, a także współpraca z miastami zagranicznymi przyczyniły się do powstania na tym terenie kantorów Grajewo. Tutaj bezpiecznie, po dogodnym kursie, wszyscy zainteresowani mogą kupić lub sprzedać walutę i z odpowiednim zabezpieczeniem walutowym podróżować po całym świecie. W naszej bazie przedstawiamy wszystkie dane o kantorach w Grajewie. Znajdziecie tu adres, telefon, godziny otwarcia oraz lokalizację na mapie miasta.

Kantor, ulica, miasto
Euro. Kantor wymiany walut, marsz. Piłsudskiego 15, Grajewo
Niewiarowski Andrzej. Kantor wymiany walut, Wojska Polskiego 39, Grajewo

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa podlaskiego: Kantory Białystok, Kantory Suwałki, Kantory Łomża, Kantory Augustów, Kantory Bielsk Podlaski, Kantory Zambrów, Kantory Grajewo

 

Polecamy