Kantor, kantory wymiany walut Mońki

Symbolem miasta Mońki stał się kwiat ziemniaków. Krzew ziemniaczany znajduje się na herbie miasta, nad którym pochyla się panna w czerwonej sukni, o rozpuszczonych włosach oraz koronie na głowie. Owa panna ma oznaczać Barbarę Radziwiłłównę, natomiast kwiat ziemniaków oznacza nowe tradycje. Z ziemniakami związane jest również organizowane tutaj Święto Ziemniaka, które jest jednocześnie jarmarkiem produktów kresowych oraz ekologicznych. Ponadto w Mońkach znajduje się amfiteatr, miejsce, w którym odbywają się imprezy plenerowe, a także koncerty. Cyklicznie odbywają się tutaj Dni Moniek, Wojewódzki Przegląd Poezji Śpiewanej im. Jacka Kaczmarskiego oraz Dobre Granie – Festyn Muzyki Chrześcijańskiej.

Miejscowość rozwija się również w wielu aspektach gospodarczych. Rozwija się tutaj przemysł spożywczy, między innymi mleczarski. Nie mniej ważny jest sektor usługowy, a także handel, w który wpisują się tutejsze kantory Mońki. Godziny otwarcia kantorów w Mońkach, a także numer kontaktowy do tych placówek znajdziecie w naszej bazie. Serdecznie polecamy!

Kantor, ulica, miasto
Oksztulska Bożena. Kantor wymiany walut, al. Niepodległości 6, Mońki

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa podlaskiego: Kantory Białystok, Kantory Suwałki, Kantory Łomża, Kantory Augustów, Kantory Bielsk Podlaski, Kantory Zambrów, Kantory Grajewo

 

Polecamy