Kantor, kantory wymiany walut Elbląg

Położony w województwie warmińsko-mazurskim Elbląg jest najstarszym miastem w województwie, a także jednym z najstarszych w Polsce. Założony został przez mistrza zakonu krzyżackiego w 1237 roku. Miejscowość leży u ujścia rzeki Elbląg do Zalewu Wiślanego, nieopodal Malborka.

Elbląg to ośrodek przemysłu ciężkiego oraz spożywczego. Co prawda posiada on wiele atrakcji turystycznych, jednak jedna z największych nie przetrwała II wojny światowej. Mowa tu o urokliwej i klimatycznej starówce, która teraz systematycznie jest odbudowywana.

Do najpopularniejszych elbląskich zabytków zaliczyć należy Katedrę Św. Mikołaja oraz Wieżę Targową wraz z obwarowaniem. Podróżnicy z całej Polski chętnie zaglądają również do Muzeum Acheologiczno-Historycznego, gdzie mogą dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy.

Na terenie najstarszego miasta w regionie warmińsko-mazurskim nie jest trudno załatwiać codzienne sprawy, ze względu na dobre umiejscowienie urzędów, poczty, banków i kantorów. Elbląg słynie także z Deptaku, którym miło jest pospacerować w ciepłe letnie popołudnie.

Zastanawiasz się, gdzie w Elblągu znajduje się najdłużej czynny kantor? Odpowiedź na to pytanie poznasz dzięki przygotowanej przez nas bazie. Zebrane w jednym miejscu dokładne adresy kantorów z Elbląga, wraz z godzinami otwarcia i numerami telefonów z całą pewnością ułatwią Ci zlokalizowanie najbliżej położonego kantoru. Zapraszamy do korzystania i dzielenia się z innymi!

Kantor, ulica, miasto
Chruścik Danuta. Kantor wymiany walut, 12 Lutego 25, Elbląg
Euro. Kantor wymiany walut, 12 Lutego 2-4, Elbląg
Formela R. Kantor wymiany walut, Hetmańska 5/12, Elbląg
Kantor Polski S.A., płk. Dąbka 152, Elbląg
Kantor Silvant, 1 Maja 41, Elbląg
Remix. Kantor wymiany walut, 1 Maja 39, Elbląg
Silvant. Kantor wymiany walut. Skup, komis, sprzedaż. Parzych E., mgr, Ogólna 23a, Elbląg

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa warmińsko-mazurskiego: Kantory Olsztyn, Kantory Elbląg, Kantory Ełk, Kantory Ostróda, Kantory Iława, Kantory Giżycko, Kantory Kętrzyn

 

Polecamy