Kantor, kantory wymiany walut Giżycko

Miasto Giżycko usytuowane jest w Krainie Wielkich Jezior na Pojezierzu Mazurskim. Położenie geograficzne ma duży wpływ na rozwój tutejszej turystyki, która nie skupia się wyłącznie na zabytkach architektury, ale przede wszystkim na terenach zielonych.

Będąc w Giżycku koniecznie trzeba zobaczyć Zamek Krzyżacki, w którym obecnie znajduje się hotel, Wieżę ciśnień, most obrotowy na Kanale Łuczańskim oraz zabytki sakralne i skwery. Warto jednak na te obiekty poświęcić chwile, gdy pogoda nam nie sprzyja. Słoneczne i upalne dni najlepiej spęczać w tutejszych lasach i parkach oraz nad jeziorami. Doskonale sprawdzi się rejs żaglówką po Jeziorze Niegocin w kierunku Wyspy Giżyckiej.

Ze względu na bliskość zbiorników wodnych bardzo powszechne w mieście są kluby sportowe ukierunkowane na sporty wodne. Podyktowane jest to również licznymi portami, w których cumują statki i żaglówki, i z których można udać się na wodną wycieczkę.

Zagospodarowanie terenu przyciąga tu licznych turystów, którzy chcą spędzić czas na łonie natury i zakosztować kulinarnych specjałów tego regionu. Restauracje wabią zapachami smażonych ryb, a turyści chętnie zostawiają sute napiwki. Aby jednak zawsze mieć przy sobie gotówkę, zwłaszcza jeżeli jesteśmy obcokrajowcem, warto w pierwszej kolejności udać się do kantoru w Giżycku. Jego odnalezienie w obcym mieście może sprawiać problemy, dlatego w bazie kantorów Giżycko każdy odnajdzie poszczególne punkty wymiany waluty na mapie i sprawdzi aktualne godziny otwarcia.

Kantor, ulica, miasto
36,6. Kantor wymiany walut, Warszawska 3, Giżycko
Euro. Kantor wymiany walut, Warszawska 5, Giżycko
Naruszewicz Adam. Kantor Wymiany Walut, Warszawska 7, Giżycko

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa warmińsko-mazurskiego: Kantory Olsztyn, Kantory Elbląg, Kantory Ełk, Kantory Ostróda, Kantory Iława, Kantory Giżycko, Kantory Kętrzyn

 

Polecamy