Kantor, kantory wymiany walut Giżycko

Miasto Giżycko usytuowane jest w Krainie Wielkich Jezior na Pojezierzu Mazurskim. Położenie geograficzne ma duży wpływ na rozwój tutejszej turystyki, która nie skupia się wyłącznie na zabytkach architektury, ale przede wszystkim na terenach zielonych.

Będąc w Giżycku koniecznie trzeba zobaczyć Zamek Krzyżacki, w którym obecnie znajduje się hotel, Wieżę ciśnień, most obrotowy na Kanale Łuczańskim oraz zabytki sakralne i skwery. Warto jednak na te obiekty poświęcić chwile, gdy pogoda nam nie sprzyja. Słoneczne i upalne dni najlepiej spęczać w tutejszych lasach i parkach oraz nad jeziorami. Doskonale sprawdzi się rejs żaglówką po Jeziorze Niegocin w kierunku Wyspy Giżyckiej.

Ze względu na bliskość zbiorników wodnych bardzo powszechne w mieście są kluby sportowe ukierunkowane na sporty wodne. Podyktowane jest to również licznymi portami, w których cumują statki i żaglówki, i z których można udać się na wodną wycieczkę.

Zagospodarowanie terenu przyciąga tu licznych turystów, którzy chcą spędzić czas na łonie natury i zakosztować kulinarnych specjałów tego regionu. Restauracje wabią zapachami smażonych ryb, a turyści chętnie zostawiają sute napiwki. Aby jednak zawsze mieć przy sobie gotówkę, zwłaszcza jeżeli jesteśmy obcokrajowcem, warto w pierwszej kolejności udać się do kantoru w Giżycku. Jego odnalezienie w obcym mieście może sprawiać problemy, dlatego w bazie kantorów Giżycko każdy odnajdzie poszczególne punkty wymiany waluty na mapie i sprawdzi aktualne godziny otwarcia.

Nazwa Kantoru Ulica Miasto
36,6. Kantor wymiany walut Warszawska 3 Giżycko
Euro. Kantor wymiany walut Warszawska 5 Giżycko
Naruszewicz Adam. Kantor Wymiany Walut Warszawska 7 Giżycko

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa warmińsko-mazurskiego: Kantory Olsztyn, Kantory Elbląg, Kantory Ełk, Kantory Ostróda, Kantory Iława, Kantory Giżycko, Kantory Kętrzyn

 

Polecamy