Kantor, kantory wymiany walut Iława

Iława to miasto położone w województwie warmińsko-mazurskim, nad jeziorem o nazwie Jeziorak. Miejscowość stanowi centrum turystyczne Pojezierza Iławskiego. Nie jest do niej trudno dojechać, jako że ulokowana jest w pobliżu głównej drogi o znaczeniu międzynarodowym, która prowadzi z Gdańska przez Ostródę i Warszawę w kierunku Lwowa.

II wojna światowa poczyniła w Iławie spore spustoszenie, przez co zachowało się tam niewiele zabytków. Jednym z najpopularniejszych jest gotycki kościół z XIV wieku z rokokowym ołtarzem głównym i dzwonem. Uwagę przyciąga także znajdujący się centrum miasta odrestaurowany Ratusz.

Jako, że region warmińsko-mazurski sprzyja wypoczynkowi i zachęca do przebywania na łonie natury do Iławy co roku ściągają setki ludzi z całej Polski i spoza jej granic. Aby wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom w mieście powstało wiele kantorów. Iława to doskonały cel podróży szczególnie dla wszystkich miłośników aktywności fizycznej, szczególnie sportów wodnych.

Zastanawiasz się, gdzie w Iławie znajduje się kantor czynny do późnych godzin wieczornych? Dzięki przygotowanej przez nas bazie znajdziesz go w kilka sekund. Poniżej umieszczona została lista wszystkich kantorów z Iławy, ich dokładne adresy oraz godziny otwarcia. Zebrane informacje są systematycznie aktualizowane i uzupełniane.

Kantor, ulica, miasto
Kantor Wymiany Walut Jeziorak Marta Mikołajska, Królowej Jadwigi 6 lok. 19A, Iława
Michał Mikulicz Brokers, Brata Alberta 2 lok. 25, Iława

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa warmińsko-mazurskiego: Kantory Olsztyn, Kantory Elbląg, Kantory Ełk, Kantory Ostróda, Kantory Iława, Kantory Giżycko, Kantory Kętrzyn

 

Polecamy