Kantor, kantory wymiany walut Ełk

„Ełk – tu wracam” – tak brzmi hasło przewodnie miasta. Nic w tym dziwnego, ponieważ miejscowość ta ma wiele do zaoferowania wszystkim przejezdnym, bez względu na to czy przyjeżdżają w celach turystycznych czy biznesowych. Przede wszystkim jednak, miasto kładzie nacisk na turystykę, którą wzbogaca kilkoma godnymi uwagi atrakcjami. Wśród nich Ełcka Kolej Wąskotorowa, która zapewnia miastu miejsce w elitarnym gronie zaledwie kilkunastu miejscowości, które posiadają tego typu środek lokomocji. Nie należy jednak zapomnieć, że Ełk to miasto jezior, rzek, rzeczek, strumieni, które tworzą doskonałe warunki do rozwoju wszelkiego rodzaju sportów wodnych, w tym licznych szlaków kajakowych czy malowniczych scenerii do oglądania z łódki czy roweru wodnego.

Zaglądając do Ełku w sierpniu mamy możliwość załapać się na mazurski przegląd kabaretów – „Mulatkę”, który zapewni dobry humor na długie, letnie wieczory w doborowym towarzystwie największych gwiazd sceny kabaretowej i nie tylko. Miasto skrywa również wiele miejscowych legend m.in. o wisielczej górze czy mostku westchnień, które warto poznać będąc w tej okolicy.

Gdy jednak zapragniemy w wirze turystycznych wojaży wymienić pieniądze w kantorze Ełk, pamiętajmy, że w przygotowanym przez nas zestawieniu znajdują się wszystkie aktualne kantory w Ełku wraz z dokładnym adresem kontaktowym. Stworzyliśmy je po to, aby ułatwić zlokalizowanie poszczególnych placówek.

Kantor, ulica, miasto
Doliwa Bożena. Kantor wymiany walut, marsz. Piłsudskiego 19, Ełk
Jamiński Antoni. Kantor wymiany walut, marsz. Piłsudskiego 11a, Ełk
Kantor Wymiany Walut Bożena Doliwa, Plac Miejski 1 /06c, Ełk
Piktel M. Kantor wymiany walut, Wojska Polskiego 46, Ełk
Wiszniewska Grażyna. Kantor wymiany walut, Armii Krajowej 26, Ełk

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa warmińsko-mazurskiego: Kantory Olsztyn, Kantory Elbląg, Kantory Ełk, Kantory Ostróda, Kantory Iława, Kantory Giżycko, Kantory Kętrzyn

 

Polecamy