Kantor, kantory wymiany walut Ostróda

Leżąca w województwie warmińsko-mazurskim Ostróda niegdyś nazywaną była prawdziwą Perłą Mazur. Lokalizacja tego miasta jest niezwykle atrakcyjna, jako że leży ono na Mazurach, na Pojezierzu Iławskim, nad Jeziorem Drwęckim. Niecałe 35 kilometrów stąd znajduje się Olsztyn, a nieco ponad 25 kilometrów Grunwald. Mnogość okolicznych jezior co roku przyciąga turystów z całej Polski, jak również spoza granic kraju. Największe jezioro Drwęckie ma doskonale zagospodarowany brzeg, który wręcz zachęca do przyjemnego wypoczynku i długich romantycznych spacerów.

Najchętniej odwiedzanym miejscem w Ostródzie jest tamtejsze molo, które zostało stworzone na kształt litery L. Jako, że miasto jest chętnie odwiedzane przez naszych zagranicznych sąsiadów, powstało w nim wiele umożliwiających wymianę walut kantorów. Ostróda to świetna baza wypadowa na Mazury. To miejsce dla Ciebie, jeśli pragniesz wypocząć i naładować baterie do dalszej pracy.

Szukasz najdłużej czynnego kantoru w Ostródzie? Znajdziesz go dzięki przygotowanej przez nas bazie kantorów. Na poniższej liście umieszczone zostały dokładne adresy placówek wymiany walut, wraz z godzinami otwarcia i telefonami. Zebrane przez nas informacje są na bieżąco sprawdzane i aktualizowane. Serdecznie zapraszamy do korzystania!

Kantor, ulica, miasto
Bromboszcz Lesław. Kantor wymiany walut, pl. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, Ostróda

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa warmińsko-mazurskiego: Kantory Olsztyn, Kantory Elbląg, Kantory Ełk, Kantory Ostróda, Kantory Iława, Kantory Giżycko, Kantory Kętrzyn

 

Polecamy