Kantor, kantory wymiany walut Lidzbark Warmiński

Podróżując po regionie województwa warmińsko-mazurskiego znajdziemy miejscowość Lidzbark Warmiński. Do XIX w. miasto było stolicą Warmii i jednym z większych miast regionu. Lidzbark Warmiński ma bardzo ciekawą historię. Mieści się tutaj zamek biskupów warmińskich, który w latach 70. zaliczany był do zabytków klasy „0”. Wraz z przedzamczem, bastionem i basztą jest najcenniejszym zabytkiem w Polsce i zarazem najlepiej zachowaną budowlą na ziemiach byłego państwa zakonnego. Inną cechą charakterystyczną miasta są mury obronne z basztami i bramami. Spacerując uliczkami natchniemy się także na budynek dawnego młyna, kolejową wieżę ciśnień czy oranżerię Krasickiego, pawilon ogrodowy z przepiękną ilością kwiatów.

Fanatycy polskiego humoru znają Lidzbark Warmiński z festiwalu, który odbywa się na przełomie sierpnia i września. Wtedy to do miasta ściągają liczne kabarety na Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry, co z kolei ściąga do miasta licznych turystów.

W związku z turystyką w mieście powstało kilkanaście kantorów Lidzbark Warmiński. Obcokrajowcy przybywający do miasta nie będą mieli problemu w wymianą gotówki, jeśli zdarzy im się zapomnieć je wymienić przed przyjazdem do miasta. Dla nich i nie tylko powstała nasza baza kantorów Lidzbark Warmiński.

Nazwa Kantoru Ulica Miasto
Frączak Tomasz. Kantor wymiany walut pl. Wolności 5 Lidzbark Warmiński
Ludkiewicz Krzysztof.FHU. Kantor Powstańców Warszawy 17 Lidzbark Warmiński

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa warmińsko-mazurskiego: Kantory Olsztyn, Kantory Elbląg, Kantory Ełk, Kantory Ostróda, Kantory Iława, Kantory Giżycko, Kantory Kętrzyn

 

Polecamy