Kantor, kantory wymiany walut Lidzbark Warmiński

Podróżując po regionie województwa warmińsko-mazurskiego znajdziemy miejscowość Lidzbark Warmiński. Do XIX w. miasto było stolicą Warmii i jednym z większych miast regionu. Lidzbark Warmiński ma bardzo ciekawą historię. Mieści się tutaj zamek biskupów warmińskich, który w latach 70. zaliczany był do zabytków klasy „0”. Wraz z przedzamczem, bastionem i basztą jest najcenniejszym zabytkiem w Polsce i zarazem najlepiej zachowaną budowlą na ziemiach byłego państwa zakonnego. Inną cechą charakterystyczną miasta są mury obronne z basztami i bramami. Spacerując uliczkami natchniemy się także na budynek dawnego młyna, kolejową wieżę ciśnień czy oranżerię Krasickiego, pawilon ogrodowy z przepiękną ilością kwiatów.

Fanatycy polskiego humoru znają Lidzbark Warmiński z festiwalu, który odbywa się na przełomie sierpnia i września. Wtedy to do miasta ściągają liczne kabarety na Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry, co z kolei ściąga do miasta licznych turystów.

W związku z turystyką w mieście powstało kilkanaście kantorów Lidzbark Warmiński. Obcokrajowcy przybywający do miasta nie będą mieli problemu w wymianą gotówki, jeśli zdarzy im się zapomnieć je wymienić przed przyjazdem do miasta. Dla nich i nie tylko powstała nasza baza kantorów Lidzbark Warmiński.

Kantor, ulica, miasto
Frączak Tomasz. Kantor wymiany walut, pl. Wolności 5, Lidzbark Warmiński
Ludkiewicz Krzysztof.FHU. Kantor, Powstańców Warszawy 17, Lidzbark Warmiński

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa warmińsko-mazurskiego: Kantory Olsztyn, Kantory Elbląg, Kantory Ełk, Kantory Ostróda, Kantory Iława, Kantory Giżycko, Kantory Kętrzyn

 

Polecamy