Kantor, kantory wymiany walut Kępno

Klasycystyczny kępski ratusz przyciąga uwagę swoją wielkością i majestatem. Każdy, kto zawitał choć na chwilę w Kępnie powinien zatrzymać się w rynku i zobaczyć ten budynek. Jest on ozdobiony wieżyczką zegarową, która góruje nad miastem. Ratusz jest jednym z tutejszym zabytków, który został nie tylko rozbudowany, ale również odrestaurowany i obecnie jest siedzibą władz miejskich. Wśród pozostałych zabytkowych obiektów Kępna należy wymienić grodzisko średniowieczne zwane „Kopcem”, dwupoziomowy dworzec kolejowy, kościół św. Marcina, wieżę ciśnień, a także wiele budynków mieszczańskich.

Miasto Kępno rozwija się również na płaszczyźnie międzynarodowej. Współpracuje bowiem z zagranicznymi miastami takich państw jak Włochy, Czechy czy Węgry. To spowodowało, że na terenie miasta nie mogło zabraknąć wszelkiego rodzaju placówek finansowych takich jak miedzy innymi kantory Kępno, gdzie każdy zagraniczny gość będzie mógł w dowolnym terminie dokonać zakupy wybranej przez siebie waluty. Jeżeli chcecie znacznie szybciej zlokalizować poszczególne kantory w Kępnie zapraszamy do zapoznania się z naszą bazą kantorów.

Kantor, ulica, miasto
Kantor. Skup i sprzedaż walut, Rynek 39, Kępno
Radzik Grzegorz Firma Usługowo-handlowa Kantor Wymiany Walut „EURO” Grzegorz Radzik, Rynek 29, Kępno

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa wielkopolskiego: Kantory Poznań, Kantory Kalisz, Kantory Konin, Kantory Piła, Kantory Ostrów Wielkopolski, Kantory Gniezno, Kantory Leszno

 

Polecamy