Kantor, kantory wymiany walut Pleszew

Nad Nerem, na Wysoczyźnie Kaliskiej, położone jest miasto Pleszew. Miasto jest bardzo dobrze skomunikowane z okolicznymi miejscowościami, a to dzięki transportowi kolejowemu. W mieście znajdują się trzy stacje kolejowe, z których aktualnie działają dwie. Istotny jest również transport drogowy, gdyż Pleszew znajduje się na skrzyżowaniu ważnych dróg krajowych, a także przebiegają tędy drogi powiatowe i wojewódzkie. Jednak to kolej sprawiła, że miasto zyskało swoją atrakcyjność turystyczną. Wszystko za sprawą ostatniego w kraju połączenia kolejowego, które obsługiwane jest pociągami wąskotorowymi na trasie Pleszew Miasto – Pleszew Wąskotorowy.

Miasto Pleszew również nie narzeka na brak zabytków. Warto zobaczyć pałac Malinie, dawny zajazd pocztowy, który obecnie pełni funkcje Muzeum Regionalnego, stację Pleszewskiej Kolei Dojazdowej, rynek z nietypowym układem ulic, a także XIX-wieczny ratusz. Cienia dostarcza miejski park, a także tutejsze planty. W upalne dni można również schronić się w klimatyzowanych restauracjach smakując regionalnej kuchni.

Zagranicznym turystom polecamy skorzystanie z naszej bazy kantorów w Pleszewie, która znacznie przybliży lokalizacje poszczególnych punktów walutowych oraz ułatwi kontakt z tymi placówkami. Gorąco polecamy!

Kantor, ulica, miasto
Cent sp.j. Kantor wymiany walut, Sienkiewicza 3, Pleszew
Pełczyński Antoni. Kantor wymiany walut, Rynek 8, Pleszew

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa wielkopolskiego: Kantory Poznań, Kantory Kalisz, Kantory Konin, Kantory Piła, Kantory Ostrów Wielkopolski, Kantory Gniezno, Kantory Leszno

 

Polecamy