Kantor, kantory wymiany walut Puszczykowo

W województwie wielkopolskim, niedaleko Poznania, położone jest miast Puszczykowo. W tym niewielkim mieście czeka na turystów wiele miejscowych i okolicznych atrakcji. Skupiają się one na zabytkach architektury oraz walorach przyrodniczych tego miejsca. Przez miasto przebiegają dwa szlaki turystyczne, liczne trasy spacerowe prowadzące po zakolach Warty oraz po puszczykowskich górach. Niegdyś znajdowała się tutaj jaskinia piaskowcowa, której pozostałości można podziwiać w Muzeum Przyrodniczym Wielkopolskiego Parku Narodowego w Jeziorach. Wśród zabytków warto wspomnieć o pałacyku myśliwskim, który obecnie jest siedzibą Urzędu Miasta czy domy murowano-szachulcowe.

W Puszczykowie ważną rolę odgrywa sport. Działa tutaj klub jeździecki, centrum tenisowe, a także szkolą się lekkoatleci. Oczywiście nie mogło zabraknąć klubu siatkarskiego oraz piłkarskiego. Tak czy inaczej Puszczykowo jest prężnie rozwijającym się miastem pod każdym względem. W centrum miasta znajdziemy wiele placówek usługowych, w tym kantory Puszczykowo. Z myślą o osobach, które poszukują kantorów w Puszczykowie prezentujemy bazę danych wraz z kompletnymi danymi teleadresowymi.

Kantor, ulica, miasto
PH Cash Broker Marek Grzyb, Myśliwska 10, Puszczykowo

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa wielkopolskiego: Kantory Poznań, Kantory Kalisz, Kantory Konin, Kantory Piła, Kantory Ostrów Wielkopolski, Kantory Gniezno, Kantory Leszno

 

Polecamy