Kantor, kantory wymiany walut Wolsztyn

Postać Madonny odzianej w błękitną suknię i czerwony płaszcz, w złotej koronie i aureoli, która w jednej dłoni trzyma srebrne berło, a w drugiej Dzieciątko Jezus, otoczona płomienną mandorlą i stojąca na srebrnym półksiężycu, wieńczy herb Wolsztyna.

Jednak poza wizerunkiem Madonny na herbie miejskim, Wolsztyn znany jest w całej Polsce zupełnie z innej strony.  Znajduje się tutaj bowiem Parowozownia Wolsztyn mieszcząca się przy ulicy Fabrycznej. Znajdziemy tutaj unikatową lokomotywę Ok1 i OK22, a także zabytkowe wagony. Jest to nie lada gratka dla wszystkich miłośników pociągów.

Nie zabraknie również atrakcji dla miłośników sportu. W tutejszej Hali Sportowej „Świtezianka” odbywały się międzynarodowe eliminacje grupowe w hokeju halowym kobiet, mecze juniorów reprezentacji Polski i Egiptu, i wiele innych wydarzeń sportowych.

Atrakcyjność Wolsztyna podkreślają liczne zabytki, które możemy zobaczyć przechadzając się tutejszymi uliczkami. Pamiętajmy jednak, że osoby posługujące się zagraniczną walutą niestety nie dokonają w mieście żadnych transakcji gotówkowych, jeżeli wcześniej nie wymienią gotówki w kantorach w Wolsztynie. Pełną listę kantorów Wolsztyn, znajdziecie w naszym zestawieniu.

Kantor, ulica, miasto
Kantor sp.j. Kata B., Majerowska M., dr. Kocha 33a, Wolsztyn
Kantor wymiany walut, 5 Stycznia 16, Wolsztyn
Kata Bożena, Majerowska Maria. Kantor wymiany walut sp.j., Dworcowa 7, Wolsztyn

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa wielkopolskiego: Kantory Poznań, Kantory Kalisz, Kantory Konin, Kantory Piła, Kantory Ostrów Wielkopolski, Kantory Gniezno, Kantory Leszno

 

Polecamy