Kantor, kantory wymiany walut Goleniów

Goleniów to miasto położone w zachodniej części województwa zachodniopomorskiego, znajdujące się na skraju Puszczy Goleniowskiej. Miejscowość oddalona jest około 35 kilometrów na północny-zachód od Szczecina, przepływa przez nią rzeka Ina. W leżących nieopodal Glewicach znajduje się port lotniczy Szczecin-Goleniów.

Jednym z najważniejszych zabytków tego regionu jest pochodząca z XIV wieku Brama Wolińska – jedyna ocalała z czterech bram wjazdowych do miasta, zbudowana w stylu gotyckim. Cennym ze względów architektonicznych zabytkiem jest również znajdujący się w Goleniowie Spichlerz stanowiący przykład zabudowy ryglowej.

Miasto posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę. Znajdziesz tutaj liczne instytucje działalności państwowej, urzędy, banki i kantory. W Goleniowie prosperuje także wiele ośrodków kulturowych i sportowych, które pozwalają jego mieszkańcom rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

Zastanawiasz się, gdzie w powiecie goleniowskim wymienić walutę? Na poniższej liście znajdziesz dokładne adresy wszystkich kantorów z Goleniowa wraz z godzinami otwarcia. Informacje zostały uzupełnione również numerami telefonów do poszczególnych punktów wymiany walut. Wszystkie zebrane informacje są przez nas na bieżąco aktualizowane. Serdecznie zapraszamy do korzystania!

Kantor, ulica, miasto
Ambroziak Krystyna. Kantor wymiany walut, Juliusza Słowackiego 1, Goleniów
Daxcom. Biegański C., Konstytucji 3 Maja 61 b, Goleniów
Feniks. Kantor wymiany walut, Zielona Droga 1, Goleniów
Feniks. Kantor wymiany walut, gen. Andersa 18, Goleniów
Pakart. Kantor wymiany walut, Konstytucji 3 Maja 16, Goleniów

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa zachodniopomorskiego: Kantory Szczecin, Kantory Koszalin, Kantory Stargard, Kantory Kołobrzeg, Kantory Świnoujście, Kantory Szczecinek, Kantory Police

 

Polecamy