Kantor, kantory wymiany walut Koszalin

Koszalin to leżące w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim, drugie co do wielkości miasto na Pomorzu Zachodnim. Szacuje się, że na ten moment w Koszalinie mieszka około 110 tysięcy osób. Miejscowość jest największym ośrodkiem kulturowym w regionie, gdyż mieszczą się w niej liczne teatry, kina i muzea, a także filharmonia i amfiteatr. Koszalin zdecydowanie sprzyja rozwijaniu i pielęgnowaniu indywidualnych pasji, dlatego przybywają do niego także mieszkańcy okolicznych miejscowości.

Odwiedzający miasto turyści najczęściej udają się na spacer wzdłuż otaczających je murów obronnych, które są fragmentami średniowiecznych obwarowań z XIV wieku. Dużą popularnością cieszy się także Katedra Niepokalanego Poczęcia NMP, która jest okazałym gotyckim kościołem pochodzącym również z XIV wieku.

Znajdujący się na Pomorzu Koszalin jak magnes przyciąga naszych zagranicznych sąsiadów, dlatego w mieście powstało wiele kantorów. Koszalin to bardzo gościnne miasto, które stara się spełniać wszelkie oczekiwania odwiedzających je osób.

Jeśli jesteś w Koszalinie i chcesz wymienić walutę to wykorzystaj stworzoną przez nas bazę kantorów do zlokalizowania tego znajdującego się najbliżej Ciebie. Wśród znajdujących się poniżej informacji znajdziesz precyzyjne adresy wszystkich kantorów z Koszalina oraz godziny otwarcia. Zachęcamy do korzystania!

Kantor, ulica, miasto
Amc. Kantor wymiany walut, Gnieźnieńska 18, Koszalin
Bemke Henryk. Kantor wymiany walut, Zwycięstwa 23, Koszalin
Biuro Finansowe Michał Juźków, Szymanowskiego 46, Koszalin
Era Fx. Arkadiusz Stencel, marsz. Piłsudskiego 35 lok. 5, Koszalin
Gadomski W., Gałecki J. sp.j., Zwycięstwa 26, Koszalin
Handel, Skup I Sprzedaż Wartości Dewizowych Barbara Żywiec, Waryńskiego 1A, Koszalin
Kantor wymiany walut, Zwycięstwa 25a, Koszalin
Kantor wymiany walut, Połtawska 4c, Koszalin
Kantor wymiany walut, Jana z Kolna 8 lok. 2, Koszalin
Kantor wymiany walut, al. Armii Krajowej 3, Koszalin
Kantor wymiany walut, Jana Pawła II 20, Koszalin
Kantor wymiany walut, Zwycięstwa 53, Koszalin
Łęszczak Paweł. Kantor wymiany walut, Paderewskiego 1, Koszalin
Pasaż Milenium. Kantor, Bolesława Krzywoustego 2 lok. 3, Koszalin

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa zachodniopomorskiego: Kantory Szczecin, Kantory Koszalin, Kantory Stargard, Kantory Kołobrzeg, Kantory Świnoujście, Kantory Szczecinek, Kantory Police

 

Polecamy