Kantor, kantory wymiany walut Świdwin

Świdwin położony jest nad Rzeką Regą w województwie zachodniopomorskim. Jest to duży ośrodek trudniący się przemysłem drzewnym, maszynowym, spożywczym, a także przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz dziewiarstwa. Znane jest m.in. z powtarzających się co roku imprez kulturalnych takich jak „Bitwa o Krowę”, w której mieszkańcy Świdwina i Białogardu mierzą się w zawodach ściśle związanych z średniowieczem. Wśród konkurencji znajdują się między innymi rzut toporem czy strzelanie z łuku, a całość wieńczy wystawna uczta.

Z pewnością nie tylko „Bitwa o Krowę” przyciąga do Świdwina turystów. Znajduje się tutaj wiele obiektów historycznych godnych polecenia: zamek Joannicki z XIII w., brama Kamienna, miejskie obwarowania, a także Wieża Bismarcka w tutejszym parku miejskim.

Turyści znajdą w mieście wytchnienie w parku wodnym, a także oglądając panoramę miasta z punktów widokowych. W rynku znajduje się wiele restauracji, które kuszą zapachami, a także usługi finansowe takie jak kantory Świdwin, które ułatwiają pobyt turystom zagranicznym. Aktualny spis kantorów w Świdwinie tylko na naszej stronie. Zapraszamy!

Kantor, ulica, miasto
Gałosz R. Kantor wymiany walut, 1 Maja 26, Świdwin

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa zachodniopomorskiego: Kantory Szczecin, Kantory Koszalin, Kantory Stargard, Kantory Kołobrzeg, Kantory Świnoujście, Kantory Szczecinek, Kantory Police

 

Polecamy