Kantor, kantory wymiany walut Trzebiatów

Gmina Trzebiatów jest jedną z większych gmin nadmorskich w kraju. Niezaprzeczalnie to właśnie położenie Trzebiatowa wpływa na jego atrakcyjność. Każdego roku pojawia się tutaj wielu turystów, którzy pragną zakosztować wakacyjnego wypoczynku. Miasto Trzebiatów jest miejscem, które daje im ku temu sposobność. Trzebiatów to nie tylko plaże, wydmy, ale również torfowiska. Atrakcyjność miasta podkręca ujście rzeki Regi, która dodatkowo stanowi idealne miejsce wypoczynku wędkarzy. Co więcej, odbywają się tutaj Zawody Spinningowe o Puchar Burmistrza Trzebiatowa. Poza tym znajdują się tutaj liczne zabytki, takie jak fragmenty murów obronnych, trzy zabytkowe dzwony w kościele mariackim, Baszta Kaszana, a także zespół zamkowo-pałacowy.

Cyklicznie w Trzebiatowie odbywają się liczne imprezy masowe. Wśród najbardziej popularnych należy wymienić Dni Trzebiatowa, minimaraton „Trzebiatowska Dziesiątka”, a także Trzebiatowskie Spotkania Kultur „Sąsiady”, które łączą kultury trzech państw: Polski, Niemiec i Ukrainy. Podczas przenikania się kultur ważne w mieście jest odpowiednie przygotowanie kantorów w Trzebiatowie, które muszą sprostać oczekiwaniom różnych narodowości. Spis kantorów Trzebiatów wraz z aktualnymi godzinami otwarcia znajdziecie w zestawieniu zamieszczonym na naszej stronie.

Kantor, ulica, miasto
Intech. FUH. Gościniak S., Lipowa 12a lok. 7, Trzebiatów

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa zachodniopomorskiego: Kantory Szczecin, Kantory Koszalin, Kantory Stargard, Kantory Kołobrzeg, Kantory Świnoujście, Kantory Szczecinek, Kantory Police

 

Polecamy