Kantor, kantory wymiany walut Biała Podlaska

W czasie wiosennych roztopów na polach i terenach nadrzecznych Białej Podlaskiej rozlewają się wody Krzyny, największej rzeki przepływającej przez miasto. Przyroda odgrywa ważne miejsce w mieście i skupia się głównie na terenach leśnych i parkowych, np. „Zofilas” czy Las Markowszczyzna.

Symbolem miasta jest Michał Archanioł, który stoi na smoku dzierżąc w jednej dłoni miecz, a w drugiej wagę. Jego wizerunek znajdziemy w herbie miasta, ale również w postaci pomnika. Poza tym w mieście znajduje się wiele zabytków. Na czoło wysuwa się zespół pałacowo-parkowy Radziwiłłów z XVII w., różnorodne kamieniczki, wiele kościołów, ale także liczne cmentarze.

Biała Podlaska przesycona jest kulturą i sztuką ludową. Znajdziemy tutaj ekspozycje Tadeusza Niewiadomskiego oraz „siwaków”, siwej ceramiki współczesnych garncarzy, którzy kultywują tutejsze tradycje.

Bliskość wschodniej granicy zachęca zagranicznych turystów do odwiedzania tutejszych terenów. Z pewnością kantory w Białej Podlaskiej odegrają podczas takich wizyt nie mała rolę. W związku z tym powstała nasza baza kantorów Biała Podlaska, w której znajdują się wszystkie punkty walutowe w mieście wraz z dokładną lokalizacją. Gorąco polecamy!

Kantor, ulica, miasto
„DARO” Dariusz Zdolski, Brzeska 158, Biała Podlaska
Golbiak Marta. Kantor wymiany walut, Sidorska 2k, Biała Podlaska
Kantor wymiany walut, Brzeska 17, Biała Podlaska
Kantor wymiany walut, Brzeska 158, Biała Podlaska
Kantor wymiany walut, Narutowicza 38, Biała Podlaska
Kantor wymiany walut, Prosta 7, Biała Podlaska
Kantor wymiany walut s.c., Brzeska 174, Biała Podlaska
Mirończuk Waldemar. Kantor wymiany walut, Brzeska 158, Biała Podlaska
Ostapiuk Zbigniew. Kantor wymiany walut s.c., Brzeska 111 lok. 1, Biała Podlaska
Vegas. Kantor wymiany walut, Sidorska 2a, Biała Podlaska

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa lubelskiego: Kantory Lublin, Kantory Zamość, Kantory Chełm, Kantory Biała Podlaska, Kantory Puławy, Kantory Świdnik, Kantory Kraśnik

 

Polecamy