Kantor, kantory wymiany walut Hrubieszów

W południowo wschodniej Polsce, w województwie lubelskim leży miasto Hrubieszów. W tej niewielkiej miejscowości znajdują się liczne średniowieczne cmentarzyska, kurhany i inne odkrycia archeologiczne. Przez miasto przepływa rzeka Huczwa, która jest dopływem Bugu. Miasto dzieli raptem 18 km od wschodniej granicy z Ukrainą. Zwiedzając Hrubieszów możemy zobaczyć kilka ciekawych zabytków. Wśród nich znajdziemy Kościół rzymskokatolicki pw. Św. Stanisława Kostki (Sanktuarium Matki Bożej Sokalskiej) z 1630 r. w skład, którego wchodzi cerkiew murowana (obecnie kościół rzymskokatolicki), dzwonnica murowana z 1868 r. i plebania drewniana, pocz. XX w. Godnym zobaczenia jest również dworek Du Chateau, który wywodzi swoją nazwę od hrubieszowskiej rodziny, protoplastą której był żołnierz napoleoński, i do której należał od 1850 r. Centralna część dworu została wzniesiona na miejscu dawnego hrubieszowskiego zamku w roku 1791. Obecnie budynek mieści siedziby Towarzystwa Regionalnego Hrubieszowskiego oraz Muzeum Regionalnego im. Stanisława Staszica.

W Hrubieszowie znajdziemy także kilka kantorów Hrubieszów, w których możemy wymienić obce waluty na walutę polską. Z pewnością fakt, iż jest to mała miejscowość sprawi, że kursy wymiany walut w kantorach w Hrubieszowie nie będą wysokie. Kursy można skonfrontować telefonicznie, zasięgając informacji kontaktowych na naszej stronie.

Kantor, ulica, miasto
Aga. Kantor, wymiana waluty, Rynek 3, Hrubieszów
Agata. Kantor wymiany walut, Łazienna 5, Hrubieszów
Angel. Kantor wymiany walut, Kolejowa 8, Hrubieszów
Kantor wymiany walut, Partyzantów 9, Hrubieszów
Kantor wymiany walut, Ludna 20, Hrubieszów

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa lubelskiego: Kantory Lublin, Kantory Zamość, Kantory Chełm, Kantory Biała Podlaska, Kantory Puławy, Kantory Świdnik, Kantory Kraśnik

 

Polecamy