Kantor, kantory wymiany walut Hrubieszów

W południowo wschodniej Polsce, w województwie lubelskim leży miasto Hrubieszów. W tej niewielkiej miejscowości znajdują się liczne średniowieczne cmentarzyska, kurhany i inne odkrycia archeologiczne. Przez miasto przepływa rzeka Huczwa, która jest dopływem Bugu. Miasto dzieli raptem 18 km od wschodniej granicy z Ukrainą. Zwiedzając Hrubieszów możemy zobaczyć kilka ciekawych zabytków. Wśród nich znajdziemy Kościół rzymskokatolicki pw. Św. Stanisława Kostki (Sanktuarium Matki Bożej Sokalskiej) z 1630 r. w skład, którego wchodzi cerkiew murowana (obecnie kościół rzymskokatolicki), dzwonnica murowana z 1868 r. i plebania drewniana, pocz. XX w. Godnym zobaczenia jest również dworek Du Chateau, który wywodzi swoją nazwę od hrubieszowskiej rodziny, protoplastą której był żołnierz napoleoński, i do której należał od 1850 r. Centralna część dworu została wzniesiona na miejscu dawnego hrubieszowskiego zamku w roku 1791. Obecnie budynek mieści siedziby Towarzystwa Regionalnego Hrubieszowskiego oraz Muzeum Regionalnego im. Stanisława Staszica.

W Hrubieszowie znajdziemy także kilka kantorów Hrubieszów, w których możemy wymienić obce waluty na walutę polską. Z pewnością fakt, iż jest to mała miejscowość sprawi, że kursy wymiany walut w kantorach w Hrubieszowie nie będą wysokie. Kursy można skonfrontować telefonicznie, zasięgając informacji kontaktowych na naszej stronie.

Nazwa Kantoru Ulica Miasto
Aga. Kantor, wymiana waluty Rynek 3 Hrubieszów
Agata. Kantor wymiany walut Łazienna 5 Hrubieszów
Angel. Kantor wymiany walut Kolejowa 8 Hrubieszów
Kantor wymiany walut Partyzantów 9 Hrubieszów
Kantor wymiany walut Ludna 20 Hrubieszów

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa lubelskiego: Kantory Lublin, Kantory Zamość, Kantory Chełm, Kantory Biała Podlaska, Kantory Puławy, Kantory Świdnik, Kantory Kraśnik

 

Polecamy