Kantor, kantory wymiany walut Lubartów

Lubartów jest klimatycznym miasteczkiem leżącym w województwie lubelskim, oddalonym niecałe 10 kilometrów na wschód od Kozłówki i nieco ponad 20 kilometrów na północ od Lublina. Miejscowość leży nad rzeką Wieprz. Jej nazwa wzięła się z przekształcenia wcześniejszej nazwy – Lewartów. Miasto zamieszkuje około 22 tysiące osób.

Za jedną z największych atrakcji turystycznych regionu uznawany jest Pałac Sanguszków w Lubartowie, który obecnie pełni rolę siedziby władz miasta. Na przybywających do miasta turystach ogromne wrażenie robi również piękna barokowa bazylika – Kościół Św. Anny.

Miasto posiada dobre zaplecze oświatowe i kulturowe. Funkcjonuje tu wiele instytucji działalności publicznej, urzędów, banków i kantorów. W Lubartowie, a raczej w jego bliskiej okolicy znajdziesz także Kozłowiecki Park Krajobrazowy, który obejmuje część Lasów Kozłowieckich.

Jeśli przygotowujesz się do zagranicznej podróży i chcesz wymienić walutę to zrobisz to w jednym ze znajdujących się w powiecie lubartowskim kantorów. Poniżej przygotowaliśmy zestawienie wszystkich kantorów z Lubartowa, wraz z ich dokładnymi adresami, godzinami otwarcia i numerami telefonów. Zachęcamy do korzystania!

Kantor, ulica, miasto
„KANTOR WYMIANY WALUT” Marcin Michoń, Rynek I 20, Lubartów
Tchorek F. Kantor wymiany walut, Legionów 33, Lubartów

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa lubelskiego: Kantory Lublin, Kantory Zamość, Kantory Chełm, Kantory Biała Podlaska, Kantory Puławy, Kantory Świdnik, Kantory Kraśnik

 

Polecamy