Kantor, kantory wymiany walut Radzyń Podlaski

Radzyń Podlaski to miasto historycznie położone w Małopolsce. Znajduje się tutaj jeden z najbardziej atrakcyjnych pod względem walorów estetycznych zespołów pałacowych – Pałac Potockich. Utrzymany jest on w stylu rokoko i charakteryzuje się położeniem budynku głównego, który znajduje się między dziedzińcem a ogrodem. Niedaleko Pałacu Potockich znajduje się Oranżeria, która uchodzi za perłę rokoka. Na dzień dzisiejszy mieści się tutaj Radzyński Ośrodek Kultury, a w piwnicach wystawiane są czasowe wystawy. Inny, znacznie mniejszy, Pałacyk „Gubernia” jest typowym podmiejskim pałacykiem, który łączy w sobie elementy stylu barokowego i neogotyckiego. Wszystkie obiekty zabytkowe znajdują się na trasie turystycznej ścieżki rowerowej BULWAR „Nad Białką”. Ścieżka ta otrzymała dofinansowanie z Unii Europejskiej i mierzy 3290 m.

Miasto jest gotowe na przyjęcie dużej liczby turystów. Bogata baza noclegowa i gastronomiczna sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Znajduje się tutaj wystarczająca liczba kantorów w Radzyminie Podlaskim, a także liczne placówki bankowe. Szukając spisu kantorów w Radzyminie Podlaskim warto zajrzeć do naszej bazy, gdzie wraz z dokładnym adresem znajdziecie również godziny otwarcia.

Kantor, ulica, miasto
Kantor wymiany walut, Ostrowiecka 3, Radzyń Podlaski

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa lubelskiego: Kantory Lublin, Kantory Zamość, Kantory Chełm, Kantory Biała Podlaska, Kantory Puławy, Kantory Świdnik, Kantory Kraśnik

 

Polecamy