Kantor, kantory wymiany walut Namysłów

Namysłów leży na wschód od Wrocławia. Miasto głównie kojarzone jest z przemysłem piwowarskim, ponieważ tutaj znajduje się jeden z prężnie rozwijających się browarów – Browar Namysłów. Na obrzeżach miasta usytuowana jest również wytwórnia lodów Nestle.

Samo miasto powstało w XIII w. i tutaj również zawiązano historyczny pokój w Namysłowie, podczas którego przyznano Śląsk Czechom. Wiek później zaczęto budować bramy i mury obronne. Wraz z nimi zaczął powstawać zamek. Z czasów historycznych przetrwało w Namysłowie wiele obiektów, które zachęcają turystów do zwiedzania miasta. Zachował się zamek książęcy wraz ze studnią na dziedzińcu, fragmenty murów obronnych, ratusz, zespół budynków browaru, a także obiekty sakralne oraz liczne domy z różnych okresów.

Namysłów obecnie jest partnerem kilku miast zagranicznych, co sprawia, że różne narodowości chętnie odwiedzają to miasto. Zważywszy na ten fakt, nie mogło tutaj zabraknąć kantorów Namysłów. Transakcji mogą w nich dokonać nie tylko obcokrajowcy, ale również mieszkańcy oraz osoby, które są tutaj tylko przejazdem. Wykaz kantorów w Namysłowie został udostępniony w naszej bazie danych wraz z godzinami otwarcia.

Kantor, ulica, miasto
Baj. Kantor wymiany walut, Krakowska 12, Namysłów
Joker sp.j. Kantor wymiany walut. Szczepaniak P., Mariańska 3, Namysłów
Kantor wymiany walut, Rynek 1, Namysłów
Kantor Wymiany Walut Mariola Zimoch, Wały Jana III 2, Namysłów

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa opolskiego: Kantory Opole, Kantory Kędzierzyn-Koźle, Kantory Nysa, Kantory Brzeg, Kantory Kluczbork, Kantory Krapkowice, Kantory Strzelce Opolskie

 

Polecamy