Kantor, kantory wymiany walut Namysłów

Namysłów leży na wschód od Wrocławia. Miasto głównie kojarzone jest z przemysłem piwowarskim, ponieważ tutaj znajduje się jeden z prężnie rozwijających się browarów – Browar Namysłów. Na obrzeżach miasta usytuowana jest również wytwórnia lodów Nestle.

Samo miasto powstało w XIII w. i tutaj również zawiązano historyczny pokój w Namysłowie, podczas którego przyznano Śląsk Czechom. Wiek później zaczęto budować bramy i mury obronne. Wraz z nimi zaczął powstawać zamek. Z czasów historycznych przetrwało w Namysłowie wiele obiektów, które zachęcają turystów do zwiedzania miasta. Zachował się zamek książęcy wraz ze studnią na dziedzińcu, fragmenty murów obronnych, ratusz, zespół budynków browaru, a także obiekty sakralne oraz liczne domy z różnych okresów.

Namysłów obecnie jest partnerem kilku miast zagranicznych, co sprawia, że różne narodowości chętnie odwiedzają to miasto. Zważywszy na ten fakt, nie mogło tutaj zabraknąć kantorów Namysłów. Transakcji mogą w nich dokonać nie tylko obcokrajowcy, ale również mieszkańcy oraz osoby, które są tutaj tylko przejazdem. Wykaz kantorów w Namysłowie został udostępniony w naszej bazie danych wraz z godzinami otwarcia.

Nazwa Kantoru Ulica Miasto
Baj. Kantor wymiany walut Krakowska 12 Namysłów
Joker sp.j. Kantor wymiany walut. Szczepaniak P. Mariańska 3 Namysłów
Kantor wymiany walut Rynek 1 Namysłów
Kantor Wymiany Walut Mariola Zimoch Wały Jana III 2 Namysłów

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa opolskiego: Kantory Opole, Kantory Kędzierzyn-Koźle, Kantory Nysa, Kantory Brzeg, Kantory Kluczbork, Kantory Krapkowice, Kantory Strzelce Opolskie

 

Polecamy