Kantor, kantory wymiany walut Ozimek

Miasto Ozimek położone jest na rzeką Mała Panew w województwie opolskim. Miejscowość sprzyja wypoczynkowi i rekreacji. Większość tutejszych terenów jest zalesiona i przynależy do Lasów Stobrawsko-Turawskich. To wszystko stwarza idealne warunki do aktywnego spędzania czasu. Znajdują się tutaj idealne trasy do spacerowania, ścieżki rowerowe, miejsca do grzybobrania czy też spędzenia wolnego czasu w gronie rodziny i znajomych.

Mała Panew zachęca do spływów kajakowych po swoich zakolach. Nieopodal znajdują się stadniny koni, co sprawia, że intensywnie rozwija się tutaj turystyka konna.

Spośród zabytków miasta należy wymienić najstarszy żelazny most wiszący znajdujący się na kontynencie europejskim, który pochodzi z 1827 r. Znajduje się tutaj również kościół ewangelicko-augsburski o ciekawej architekturze. Po zwiedzeniu miasta można rozgościć się w tutejszych restauracjach i zasmakować regionalnych specjałów. Zagraniczni przyjezdni również mile są witani przez mieszkańców. Prosperuje tutaj kilka kantorów Ozimek, które znacznie ułatwiają cudzoziemcom wymianę własnej waluty na polskie złotówki. Gdyby jednak pojawił się problem ze znalezieniem poszczególnych kantorów w Ozimku, z pomocą przyjdzie zestawienie punktów walutowych zaprezentowane na naszej stronie.

Kantor, ulica, miasto
Cebula Jan. Kantor, Częstochowska 12a, Ozimek

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa opolskiego: Kantory Opole, Kantory Kędzierzyn-Koźle, Kantory Nysa, Kantory Brzeg, Kantory Kluczbork, Kantory Krapkowice, Kantory Strzelce Opolskie

 

Polecamy